Proč Floweye?

Floweye je nástroj pro efektivní řízení firmy. Můžete okamžitě začít řídit Vaše firemní procesy v připravených agendách. Floweye je vyjímečný možností rozšiřovat jeho funkčnost pomocí vlastních agend, které si můžete sami navrhnout. Úkolování, obchodní případy, projekty, směrnice, dovolené a další firemní agendy můžete mít přesně na míru podle potřeb a fungování Vaší firmy. Floweye je pružný, sofistikovaný a propracovaný nástroj, který Vás nebude svazovat a omezovat “vestavěnými” postupy.

Floweye je velmi účinný nástroj pro efektivní řízení firmy

Floweye je velmi účinný nástroj pro efektivní řízení firmy

Každý “šéf” Vám řekne, že nejobtížnější je práce s lidmi. Zaměstnanci zapomínají, neplní své povinnosti důsledně, nedodržují postupy a mají jiné vrtochy. Floweye Vám pomůže vést zaměstnance ve Vámi zvoleném směru k dosažení cílů, aniž byste omezovali jejich kreativitu a pracovní zápal. Naopak i oni budou Floweye používat rádi, protože jim usnadní jejich práci pomocí velkého množství komfortních možností, jako jsou přehledné rozhraní, automatizace, možnost zpětné kontroly a sdílení potřebných informací.

Floweye budete mít vždy po ruce

Floweye budete mít vždy po ruce

Vždy aktuální data a přehled o Vaší firmě nebo organizaci. Floweye Vám poběží na mobilu, tabletu i počítači na libovolném operačním systému. Stačí internetový prohlížeč a můžete pracovat.

S Floweye se dobře pracuje

S Floweye se dobře pracuje

Máte k dispozici jednoduché, komfortní a intuitivní ovládání se spoustou funkcí:

  • kalendáře
  • propracované vyhledávání
  • uživatelsky definované složky a pohledy
  • přístupová práva (ACL)
  • štítky, avatary, čitelné datumy
  • propojení s jinými aplikacemi (API)
Floweye je cenově přívětivý

Floweye je cenově přívětivý

Za Floweye se platí mírný měsíční poplatek, který se odvíjí od počtu uživatelů. Více naleznete v našem Ceníku.

Floweye toho umí mnohem víc

Floweye toho umí mnohem víc

Každá agenda ve Floweye je založena na systému procesního řízení, kde na sebe jednotlivé činnosti (kroky) navazují a automaticky vyvolávají další kroky až do úspěšného vyřešení celého řetězce, a tím dosažení požadovaného cíle. Toto vše si můžete sami upravovat, nebo si nechat upravit od našich specialistů a vytvářet si tak libovolné nové funkce. V pekárně např. můžete definovat receptury, ve výrobě výrobní postupy, v administrativě zase oběh dokumentů, v obchodě reklamační řízení atd. Prostě ve Floweye uděláte, co Vás napadne.

ISP Alliance a.s.
Karlovo náměstí 559/28
120 00 Praha 2 - Nové město
E-mail: info@ispalliance.cz
Zákaznický servis
Každý pracovní den od 9:00 do 16:00 hod.
Telefon: +420 776 611 932
E-mail: help@ispalliance.cz